tawsea party
صفحه اصلی درباره حزب خدمات انتخابات
پیام ها و بیانیه ها قوانین تماس باما اعضا گالری ورود

اعلامیه های ویژه

انتخابات

کمیسیون شکایات فهرست نامزدان سه ولایت وحوزه‌ کوچی‎ها را نهایی کرد

منابع به طلوع‌نیوز می‌گویند که کمیسیون شکایات انتخاباتی فهرست نامزدان ولایت‌های کندز، بغلان، وردک و حوزۀ کوچی‌ها را ن...


حمله انتحاری در مسجد باقر العلوم

پیام تسلیت حزب گذار و توسعه افغانستان به مناسبت حمله انتحاری در مسجد باقر العلوم
با کمال تاثر و تاسف اطلاع یافتیم که حمله انتحاری در مسجد باقر العلوم در میان مردمانی که برای تجلیل از اربعین شهدای کربلا گردم هم آمده بودند، رخ داده است و در اثر این انتحار بیش از 30 نفر شهید و زخمی برجای مانده است.
رخداد امروز همانگونه که در شب عاشورا در سخی فاجعه خلق کردند، یک بار دیگر نشان داد که دشمنان افغانستان و سیستم های استخباراتی دشمن تمام تلاش خود را می نمایند تا در افغانستان تقابل فرقه ای و مذهبی را ایجاد نمایند و از این رهگذر بتوانند با قربانی ساختن افغانستان به اهداف شوم منطقه ای و بین المللی خود دست یابند. اما ملت و دولت افغانستان به خوبی با این اهداف آشنایی دارند و اجازه نمی دهند که با انتحار و انفجار در مراکز مذهبی و دینی مردم شکاف ملی ایجاد نمایند.
ملت افغانستان برای ترقی کشور شان می کوشند و یقین داشته باشند که هرگز توفیق نخواهند یافت که این بار در افغانستان شکاف مذهبی را برای تقابل ملت افغانستان ایجاد نمایند. حزب گذار و توسعه افغانستان ضمن تسلیت به خانواده های شهدا، خود را در اندوه شان شریک می داند و از خداوند سبحان آرزو دارد که شهدای باقر العلوم را با شهدای بدر و احد و حنین محشور نمایند و برای باز ماندگانش صبر جمیل آرزو می نماید
حزب گذار و توسعه افغانستان از احاد ملت افغانستان می خواهد که به دشمان افغانستان اجازه ندهند که در میان شان شکافهای فرقه ای و مذهبی را دامن بزنند، ما به وحدت و یکپارچگی ملی بیش از هر زمان دیگر نیاز داریم.
والسلام علیکم.
حزب گذار و توسعه افغانستان-کابل

1 قوس 1395 دیگر بیانیه ها


حزب توسعه افغانستان

حزب توسعه افغانستان
  0728130130
info@tawseaparty.af
mainoffice@tawseaparty.af
youtube.com/tawseaparty

حزب توسعه افغانستان، گامی برای انسانی سازی سیاست در افغانستان است.

آدرس: چهار راهی شهید، روبروی دانشگاه المصطفی، کابل، افغانستان

Designed and Developed By: Sherzad Techs
2020 - 2016 All Rights Reserved ©
DEVELOPMENT (TAWSEA) PARTY