tawsea party
صفحه اصلی درباره حزب خدمات انتخابات
پیام ها و بیانیه ها قوانین تماس باما اعضا گالری ورود

اعلامیه های ویژه

انتخابات

کمیسیون شکایات فهرست نامزدان سه ولایت وحوزه‌ کوچی‎ها را نهایی کرد

منابع به طلوع‌نیوز می‌گویند که کمیسیون شکایات انتخاباتی فهرست نامزدان ولایت‌های کندز، بغلان، وردک و حوزۀ کوچی‌ها را ن...


فرا رسیدن عاشورای حسینی تسلیت باد

ان الحسین مصباح الهدا و سفینت النجات
براستی حسین چراغ هدایت انسان به سوی آگاهی، بیداری، آزادی و عزتمندی انسان در تاریکی های هر عصر و هر زمان و هر مکانی می باشد. به راستی که حسین چراغ هدایت انسانی هست که می خواهد از جهالت به آگاهی، از فقر به غنا! از گمراهی به هدایت! از نا کامی به سوی کامیابی و از شکست به پیروزی حرکت نماید؛ می باشد.
حسین چراغ هدایت انسان به سوی بی نهایت سعادت و سربلندی و اوج انسان شدن در عصر ماست! و کشتی نجاتی هست که می تواند انسان طوفان زده امروز را که با اسارت در چنگال جهالت، نادانی، فقر علمی و ... دست و پنجه نرم می کند، به ساحل نجات برساند! حزب گذار و توسعه افغانستان فرا رسیدن ماه عزا داری از قهرمان کربلا حسین ابن علی که در راه امر به معروف و نهی از منکر جان داد و در این راه جام شهادت نوشید را گرامی می داریم و برای عموم مسلمین این روز غمبار را تسلیت عرض می نماییم و از خداوند سبحان آرزو مندیم که ما را همانند سایر مسلمین مجال پیروی از او را عنایت فرماید و توفیق دهد که چون او در راه امر به معروف و نهی از منکر و بیداری جامعه اسلامی را از اسارتهایی که امروز دست و پاگیرشان شده است، و جریانهای افراطی با قرائت های نا مترقی و غیر انسانی و اسلامی باعث شرمندگی اسلام و رسول خدا شده است، همچون او در احیای معروف و نفی منکر قدم بگذاریم و حرکت کنیم.
حزب گذار و توسعه افغانستان بر این باور است که امام حسین(ع) برای احیای امر به معروف حاضر شد تا شهید شود، ما هم به عنوان پیروان راستین او تلاش می کنیم که در برابر انحرافات و افراطیت که یک امر مسلم منکر است با تمام قدرت بیان، و قلم و... همچون حسین به ایستیم و از جامعه اسلامی افغانستان بخواهیم که با ما برای تطبیق آرمانهای حسینی همگام و همراه شوند. حزب گذار و توسعه افغانستان از عموم عزاداران حسینی می خواهد که در ایام سوگواری سردار سر افراز اسلام حسین بن علی(ع) از هر گونه حرکتی که باعث آزار و اذیت شهریان و هموطنان ما در سطح شهر می شوند جدن پرهیز نمایند، زیرا مردم آزاری و حرکت هایی که نمادی از افراطیت می باشد همانند قمه زنی، و ... جدن خود داری نمایند.
از عموم عزاداران می خواهیم که ماه محرم را به عنوان نماد انسانی و زیست مشترک تبدیل نمایند و با استفاده از این فرصت روی محورهای وحدت بخش ملی و همدلی قدم بگذارند و حرکت کنند تا جامعه افغانستان به سوی یک آیده آل انسانی و اسلامی که عاری از خشونت، جنگ، ترور، منکرات در همه عرصه های اجتماعی و سیاسی و اقتصادی قدم بگذاریم و صاحب یک کشور مترقی باشیم که در آن اثری نفاق و خشونت و نا برابری وجود نداشته باشد.
ما از عموم عزاداران می خواهیم که با بخشیدن قطرات خون شان به مراکز صحت عامه باعث دو باره جان دادن به مجروحان کشور گردند، زیرا این روزها دشمان افغانستان در هر گوشه این کشور خون عزیزان ما را در اردو، پولیس و امنیت و... می ریزانند و مجروحان ما نیاز شدید به خون ما دارند، تا آنها امید زندگی برایشان ایجاد گردد، جامعه عزادار ما با هدیه خون شان در مراکز صحی می توانند باعث زنده شدن انسانی در این سرزمین شود، و بخشیدن جان بدون شک در فرهنگ حسینی یک ارزش بزرگ، یک افتخار عظیم انسانی به شمار می رود.
در پایان امید واریم ایام محرم باعث همدلی و هماهنگی و وحدت ملی ما در سراسر کشور گردد. والسلام

محرم سال ١٤٣٨ هجري قمري

كابل- دفتر مطبوعاتي گذار دیگر بیانیه ها


حزب توسعه افغانستان

حزب توسعه افغانستان
  0728130130
info@tawseaparty.af
mainoffice@tawseaparty.af
youtube.com/tawseaparty

حزب توسعه افغانستان، گامی برای انسانی سازی سیاست در افغانستان است.

آدرس: چهار راهی شهید، روبروی دانشگاه المصطفی، کابل، افغانستان

Designed and Developed By: Sherzad Techs
2020 - 2016 All Rights Reserved ©
DEVELOPMENT (TAWSEA) PARTY